Doprava tovaru až k Vám

Vyberte si najlepší spôsob doručenia od MOBILELAND™

 

CENY DOPRAVY V RÁMCI SR

 

Bezplatné doručenie    ZADARMO ( vyše 249 € )
Kuriér Slovensko*    3,49 € ( základná sadzba )
Kuriér BA - do 2h*    4,99 € ( základná sadzba )
Slovenská pošta**    3,32 € ( základná sadzba )
Osobný odber***    0,80 € ( 12:00-16:30 hod )
Dobierka    0,00 € ( platba kuriérovi )

 

Ceny neobsahujú DPH. Ceny sú do hmotnosti zásielky 3 kg, po prekročení 3 kg je účtovaná suma 3,99 € za každé ďalšie 3 kilogramy. Doprava je však ponúknutá ZADARMO pri zásielkách, ktorých celková cena presahuje 249 € !

* Doručenie Vášho balíka už na ďalší pracovný deň renomovanou kuriérskou spoločnosťou z nasledovných: DHL, DPD, PDP, UPS, FedEx. Po odoslaní dostanete potvrdzovaciu SMS s číslom zásielky a email s tracking informáciou.

* Expresné doručenie do 2 hodín (len Bratislava - mesto). Renomovaná kuriérska spoločnosť z nasledovných: Go4, DHL, DPD, UPS, FedEx. Po odoslaní dostanete potvrdzovaciu SMS s číslom zásielky a email s tracking informáciou.

** Doručenie Vášho balíka od 1 do 2 pracovných dní Slovenskou poštou (Deutsche Post), doprava kuriérom SLP až na Vašu adresu. Po odoslaní dostanete potvrdzovaciu SMS s číslom zásielky a email s tracking informáciou.

*** Osobný odber pre firmy aj jednotlivcov v prac. dni v čase od 12:00 do 16:30 na Nádražnej ul č.1958, v Ivanke pri Dunaji, v logistickom parku - prvá odbočka vľavo za METROM, pokrač. 800m. VÝDAJ TOVARU LEN PO ONLINE OBJEDNÁVKE!

Pre doručovanie do iných krajín EU kliknite na tento odkaz alebo nás kontaktujte pre viac informácií.
Radi Vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom či zodpovieme na Vaše otázky.

... kde nás v Bratislave nájdete (pre osobný odber), prípadne ako nás skontaktujete: